Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie prezent w postaci niezapomnianej przygody, która może się zacząć w wybranym momencie, zapraszamy do nabycia voucherów.

Prześlij do nas wiadomość o tytule Voucher i informacją o kwocie jaką chcesz go zasilić. W zamian prześlemy Ci informacje o atrakcjach jakie możemy przygotować za tą kwotę.

Po akceptacji prosimy o przelanie zdeklarowanej kwoty. W zamian prześlemy voucher wraz listą możliwych atrakcji. Oczywiście istnieje możliwość wykupienia konkretnej przygody na naszym forcie.

Unikalne, niesamowite, autorskie... prezenty oraz niespodzianki, które mogą się stać integralną częścią przygody w ramach ucieczki z twierdzy a także mogą stanowić niezależny produkt.

W chwili obecnej proponujemy:
„Kreator gier planszowych”: spójny zestaw, niezbędnik każdego twórcy gier. W środku znajdziecie m in.: pionki, plansze, 8 rodzajów kostek, zbiór zasad gry, karty przygód.

„Łamacze szyfrów”: gra planszowa osadzona w realiach Poznania w XX-lecia między wojennego i walki wywiadów. Gracze wcielają się w agentów wywiadów i mają za zadanie odszyfrować zakodowaną wiadomość oraz odkryć kto jest agentem wrogiego wywiadu.