Wybierz jedną z dodatkowych atrakcji, które możemy dodać jako integralną część naszych przygód.

Zapoznaj się z lista poniżej, wybierz te dodatki, które najbardziej Ci odpowiadają, będziesz mógł je zaznaczyć podczas rezerwacji pokoju.

Rezerwacja

Poszukiwania skrzyni: dodatkowa, mikro-przygoda polegająca na dodaniu do zabawy skrzyni oraz wskazówek prowadzących do niej.

Zaproszenia klasyczne: uczestnicy wydarzenia otrzymują mapę podzieloną na części. Po złożeniu mapa wskazuje miejsce rozpoczęcia zabawy.

Aktor: dodatkowa postać w zabawie, osoba która prowadzi przygodę nadając jej pełniejszego wyrazu.

Ognisko: po skończonej zabawie dobrze odpocząć przy ogniu, posilając się pieczonym...

 

Skrzynia: dodanie do przygody dodatkowego elementu w postaci zamkniętej skrzyni. Co jest w jej środku? To zależy tylko od Was.

 

Tajemnicze podziemia: podziemia stanowiące uzupełnienie pokoju tajemnic lub gry terenowej, w których następuje finał zabawy. Może tam być ukryty skarb (np. prezent dla solenizanta) lub tajna wiadomość (np. zaproszenie do restauracji itp). Lokalizacja miejsca jest inna niż pokoju tajemnic.

 

Mobilna gra (okolice Starego Rynku) jako uzupełnienie pokoju tajemnic.: gra terenowa z wykorzystaniem urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Prowadzi uczestników przez uliczki wokoło Starego Rynku, kierując do podziemi najstarszego budynku mieszkalnego w Poznaniu, gdzie uczestnicy mogą rozpocząć poszukiwania skarbu...

Gra terenowa: „Spotkanie z Łącznikiem był szybkie i przebiegało bez zakłóceń. Tak jak mówiła notka informująca o spotkaniu, Łącznik przekazał, zalakowaną kopertę w której był szyfrogram. Szybko zorientowaliśmy się, że wiadomość wskazuje drogę do miejsca, którego szukamy...”.

 

Zaproszenia mobilne: zaproszenia w formie dedykowanej strony internetowej zawierające wszystkie niezbędne informacje o zabawie oraz zadanie wstępne. Może zawierać elementy do pobrania.

Zwiedzanie z przewodnikiem: miejsca w których odbywa się zabawa mają wyjątkowy charakter, zapraszamy Was do zapoznania się z ich historią.