Gdyby wyznaczyć wspólny mianownik naszej działalności to byłaby nim PRZYGODA. Już ponad dziesięć lat organizujemy wydarzenia, m.in. gry miejskie i terenowe oraz warsztaty edukacyjne, w których bawimy i uczymy przez przygodę. Różnorako, w ramach większych i mniejszych imprez (także dla firm), wieczorów panieńskich, kawalerskich oraz urodzin/imienin dla najmłodszych poszukiwaczy przygód zrealizowaliśmy ponad 100 dużych, otwartych imprez oraz wiele mniejszych co się przekłada na ponad 15 000 uczestników.

W roku 2017 pojawiło się kolejne wyzwanie - Pokój Tajemnic znany szerzej jako Escape Room. Kiedy tylko zobaczyliśmy schron w podziemiach klasztoru Karmelitów Bosych w Poznaniu, wiedzieliśmy, że musi on powstać właśnie tu. Dzięki uprzejmości gospodarzy możemy udostępnić Wam to historyczne miejsce w nowej, „świeżej” odsłonie, zachowując jego unikalny klimat i charakter.

Rok później przyszła pora na kolejny krok - zupełnie nową przygodę - Fort.

To, oprócz klasycznego escape room, utrzymanego w klimacie ucieczki z pruskiej twierdzy, zupełnie nowa jakość. Wyobraź sobie grę typu escape room w ruinach pruskiego fortu, gdzie na ponad czterech hektarach zalesionego terenu czekają na ciebie przemyślne skrytki, podziemne tunele i walka z czasem. W skrócie: tajemnica, niezapomniana zabawa, słowem - no właśnie - przygoda.

Zespół ucieczkaztwierdzy.pl

O nas
O nas
O nas