Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie prezent w postaci niezapomnianej przygody, która może się zacz±ć w wybranym momencie, zapraszamy do nabycia voucherów.

Prze¶lij do nas wiadomo¶ć o tytule Voucher i informacj± o kwocie jak± chcesz go zasilić. W zamian prze¶lemy Ci informacje o atrakcjach jakie możemy przygotować za t± kwotę.

Po akceptacji prosimy o przelanie zdeklarowanej kwoty. W zamian prze¶lemy voucher wraz list± możliwych atrakcji. Oczywi¶cie istnieje możliwo¶ć wykupienia konkretnej przygody na naszym forcie.

Unikalne, niesamowite, autorskie... prezenty oraz niespodzianki, które mog± się stać integraln± czę¶ci± przygody w ramach ucieczki z twierdzy a także mog± stanowić niezależny produkt.

W chwili obecnej proponujemy:
„Kreator gier planszowych”: spójny zestaw, niezbędnik każdego twórcy gier. W ¶rodku znajdziecie m in.: pionki, plansze, 8 rodzajów kostek, zbiór zasad gry, karty przygód.

„Łamacze szyfrów”: gra planszowa osadzona w realiach Poznania w XX-lecia między wojennego i walki wywiadów. Gracze wcielaj± się w agentów wywiadów i maj± za zadanie odszyfrować zakodowan± wiadomo¶ć oraz odkryć kto jest agentem wrogiego wywiadu.