Wybierz jedną z dodatkowych atrakcji, które możemy dodać jako integralną część naszych przygód.

Zapoznaj się z lista poniżej, wybierz te dodatki, które najbardziej Ci odpowiadają, będziesz mógł je zaznaczyć podczas rezerwacji pokoju.

Rezerwacja

Poszukiwania skrzyni: dodatkowa, mikro-przygoda polegająca na dodaniu do zabawy skrzyni oraz wskazówek prowadzących do niej.

Zaproszenia klasyczne: uczestnicy wydarzenia otrzymują mapę podzieloną na części. Po złożeniu mapa wskazuje miejsce rozpoczęcia zabawy.

Aktor: dodatkowa postać w zabawie, osoba która prowadzi przygodę nadając jej pełniejszego wyrazu.

Ognisko: po skończonej zabawie dobrze odpocząć przy ogniu, posilając się pieczonym...

 

Mobilna gra (okolice Starego Rynku) jako uzupełnienie pokoju tajemnic.: gra terenowa z wykorzystaniem urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Prowadzi uczestników przez uliczki wokoło Starego Rynku, kierując do podziemi najstarszego budynku mieszkalnego w Poznaniu, gdzie uczestnicy mogą rozpocząć poszukiwania skarbu...

 

Gra terenowa: „Spotkanie z Łącznikiem był szybkie i przebiegało bez zakłóceń. Tak jak mówiła notka informująca o spotkaniu, Łącznik przekazał, zalakowaną kopertę w której był szyfrogram. Szybko zorientowaliśmy się, że wiadomość wskazuje drogę do miejsca, którego szukamy...”. Finałem gry jest zejście do podziemi usytuowanych wiele metrów pod ziemią…
 

 

Zaproszenia mobilne: zaproszenia w formie dedykowanej strony internetowej zawierające wszystkie niezbędne informacje o zabawie oraz zadanie wstępne. Może zawierać elementy do pobrania.

Zwiedzanie z przewodnikiem: miejsca w których odbywa się zabawa mają wyjątkowy charakter, zapraszamy Was do zapoznania się z ich historią.